ANIME I MANGA NEWS

Manga Jujutsu Kaisen otrzyma oficjalne polskie wydanie!

Jujutsu Kaisen od Gege Akutamiego jest w tej chwili zdecydowanie na topie, co dobitnie udowadnia nie tylko świetna sprzedaż samej mangi, ale i ogromne zainteresowanie jej animowaną adaptacją. Czas na podbicie rodzimych ziem, bowiem seria otrzyma oficjalne polskie wydanie od wydawnictwa Waneko! 

 

Jujutsu Kaisen w polskiej wersji językowej trafi na sklepowe półki, o czym właśnie poinformowało wydawnictwo Waneko. Tytuł nie został spolszczony i pozostanie w swej japońskiej wersji. Manga wydana zostanie w formacie standardowym z obwolutą, a premiera pierwszego polskiego tomu przewidziana jest na 5 maja 2021 roku.

Na oficjalnej stronie wydawnictwa Waneko wystartowała przedsprzedażowa prenumerata, gdzie nabyć można wszystkie wydane dotychczas w Japonii tomy, w cenie 22,99zł za sztukę.



Warto wspomnieć, iż polskie wydanie Jujutsu Kaisen obejmie także tom oznaczony numerem „0”, który przedstawia historie toczącą się na rok przed tą znana z 1. tomu mangi oraz serii animowanej. Jego premiera przewidziana jest na 5 września 2021 roku.



1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.