ANIME I MANGA NEWS

Jujutsu Kaisen S02E06 – GDZIE ON JEST?!

Możliwe, że jesteś jedną z osób, która nie wie co stało się z 6. odcinkiem drugiego sezonu anime Jujutsu Kaisen. Mijają tygodnie od premiery 5. epizodu, a po nim wciąż ani śladu.

W tym artykule dowiesz się skąd wynika przerwa i kiedy Jujutsu Kaisen powróci z kolejnymi odcinkami! 

 

Do napisania tego szybkiego wpisu skłoniła mnie jedna rzecz. Zauważyłem bowiem, że sporo osób nie do końca orientuje się dlaczego wciąż nie pojawił się 6. odcinek drugiego sezonu Jujutsu Kaisen. Pozwólcie, że wszystko wyjaśnię!

Przerwa, która ma teraz miejsce była od początku zaplanowana. Pierwszych 5 odcinków drugiego sezonu JJK ekranizowało retrospektywny wątek zwany „Gojo’s Past”, który zagłębił niemangowych widzów w relację/konflikt pomiędzy Satoru Gojo i Suguru Geto. Poruszenie tego wątku było bardziej niż konieczne dla dobra późniejszego rozwoju fabuły.

Wraz z 6. odcinkiem nastąpi powrót do teraźniejszości. Co za tym idzie do postaci, wokół których skupiał się 1. sezon serii. Aż do końca sezonu czeka nas adaptacja tzw. Shibuya Incident Arc, czyli zdaniem większości czytelników – największego rozpie****u jaki do tej pory miał miejsce w tym anime.

Jujutsu Kaisen wraz z 6. epizodem zatytułowanym „It’s Like That” powróci już 31 sierpnia.

Od tej daty odcinki znowu ukazywać się będą co tydzień, a łącznie będzie ich 23!

Jujutsu Kaisen 2 – Nowe odcinki z wątku „Shibuya Incident” z nowym zwiastunem!

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.