ANIME I MANGA NEWS

Jump Festa 2022 ujawni nowe informacje na temat kontynuacji Bleach’a!

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się tegoroczna edycja Jump Festy, która wyjątkowo powinna zainteresować fanów Bleach’a. Właśnie potwierdzono, że na evencie dowiemy się “czegoś” na temat serii od Tite Kubo. Co więcej – ma być to związane stricte z nadchodzącym anime!

 

W marcu 2020 roku wiele osób zerknęło na kalendarz, słysząc wieść o planowanej kontynuacji anime Bleach. Okazało się, że nie był to primaaprilisowy żart, a faktyczna zapowiedź ekranizacji Tysiącletniej Wojny, która miała ukazać się jeszcze w 2021 roku. Plany odrobine pokrzyżowała pandemia, jednak teraz wiele wskazuje na to, że premiera serii zbliża się coraz większymi krokami!

Zgodnie z doniesieniami serwisu Mainichi Shimbun, wydawnictwo Shueisha potwierdziło, że podczas tegorocznej Jump Festy poznamy nowe szczegóły na temat nadchodzącej ekranizacji Bleach’aNa razie nie sprecyzowano o co dokładnie chodzi, jednak bardzo możliwe, że czeka nas zwiastun, data premiery… bądź jedno i drugie!

Wszystkiego dowiemy się już podczas samego eventu, który w tym roku, odbędzie się w dniach 18-19 grudnia. Nadchodząca kontynuacja animowanego Bleacha skupi się na wątku Tysiącletniej Wojny, czyli arcu trwającego od 55. rozdziału do samego końca mangi. Co ciekawe – istnieją szanse, że sama manga również zostanie wznowiona, co zdradziła nam ostatnia strona wydanego niedawno one-shot’a. Możliwe, że tego również dowiemy się podczas segmentu Bleach’a na Jump Festa 2022.

Na razie nie znamy dokładnego harmonogramu wydarzenia, jednak ten powinien pojawić się już niedługo. Już teraz wiadomo jednak, że zdecydowanie jest na co czekać. Główne części wydarzenia dotyczyć będą bowiem bardzo popularnych serii, o czym dowiecie się więcej tutaj.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: