ANIME I MANGA NEWS REAL LIFE

Jump Festa 2022 z wyznaczoną datą. Czeka nas co najmniej kilka mocnych zapowiedzi!

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznej edycji Jump Festy. Wydarzenie tradycyjnie odbędzie się w grudniu tego roku, jednak tym razem zarówno w wariancie fizycznym jak i cyfrowym. Zdecydowanie jest na co czekać!

 

Jump Festa jest jednym z większych wydarzeń japońskiej branży rozrywkowej, które od 1999 roku, organizowane jest przez wydawnictwo Shueisha. Impreza – podobnie jak E3 czy Gamescom dla branży gamingowej – jest źródłem licznych zapowiedzi oraz newsów dotyczących istniejących i nadchodzących serii. Zeszłoroczna edycja – po raz pierwszy w historii – odbyła się wyłącznie w wersji online, jednak tym razem będzie już nieco lepiej.

Event potrwa od 18 do 19 grudnia i poza tym, że większość osób wciąż zmuszona będzie do cyfrowego uczestnictwa, niektórzy będą mogli odwiedzić go we własnej osobie. Ilość miejsc jest mocno ograniczona, przez co bilety zostaną rozlosowane wśród osób biorących udział w specjalnej loterii.Jump Festa 2022 tradycyjnie zasypie nas masą zapowiedzi dotyczących istniejących oraz nadchodzących serii Shueishy. Na dokładny harmonogram musimy jeszcze trochę poczekać, jednak już teraz potwierdzono tytuły, które będą głównymi bohaterami imprezy:

  • Demon Slayer / Koyoharu Gotouge
  • One Piece / Eiichiro Oda
  • Jujutsu Kaisen / Gege Akutami
  • Dr. STONE / Riichiro Inagaki, Boichi
  • My Hero Academia / Kohei Horikoshi

Wymienione serie zobaczymy na tzw. Super Stage’u, czyli na najważniejszej scenie całego wydarzenia. W praktyce oznacza to, że każda z nich powinna otrzymać co najmniej jedną ważną zapowiedź, która może być wszystkim – od kontynuacji anime, po film kinowy czy grę mobilną.

O wszystkich większych i mniejszych nowinkach, które odsłoni przed nami Jump Festa 2022 przeczytacie na mush.plźródło: Anime Corner 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: