ANIME I MANGA GAMING NEWS

Jump Force zmierza na Nintendo Switch. Do grona grywalnych postaci dołączy Todoroki z BNHA

Bijatyka od Bandai Namco to tytuł, na który czekały całe tabuny graczy, bowiem zagrać w nim możemy ulubionymi bohaterami z najpopularniejszych serii anime. Mimo dość średnich opinii, gra cały czas ma swój fanbase oraz jest często aktualizowana o nowe postacie.  W Jump Force już niedługo będą mogli zagrać właściciele Nintendo Switch.

Premiera Jump Force budziła ogromne zainteresowanie wśród graczy lubujących się w branży M&A. Pierwsze trailery gry wywarły na internautach duże wrażenie, pokazując nam najbardziej kultowych bohaterów, z absolutnie różniących się od siebie światów, w jednym, przepełnionym dynamiczną akcją tytule. Finalny produkt, zdaniem graczy, okazał się być po prostu poprawną bijatyką, jednak tytuł wciąż cieszy się  zainteresowaniem wśród dosyć sporego grona osób. Fandom tytułu będzie miał teraz szansę powiększyć się o kilka nowych twarzy ponieważ Bandai Namco ogłosiło pracę nad portem gry na Nintendo Switch, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. 

Na urządzenia Nintendo, produkcja studia Bandai Namco, trafić ma w wersji Deluxe, która będzie zawierać w sobie wszystkie postacie, dodane do gry w ramach Character Pass 1. Trwają również pracę nad kolejnym zestawem bohaterów z serii takich jak Hunter x Hunter, Bleach, JoJo’s Bizzare Adventure oraz Boku no Hero Academia. Character Pass 2 ma kosztować 17,99$, a pierwszą ujawnioną postacią został znany i lubiany Shoto Todoroki z BNHA.  

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.