GAMING NEWS

Just Cause 4 oraz Assassin’s Creed 2 do odebrania za darmo już w przyszłym tygodniu!

Platformy gamingowe oraz sami deweloperzy nie przestają umilać nam trudnego czasu izolacji domowej. Co rusz pojawiają się nowe tytuły, które udostępniane są albo za darmo, albo w mocno promocyjnej cenie. Już w przyszłym tygodniu, gracze otrzymają dostęp do dwóch porządnych tytułów klasy Triple-A.  

Pierwszą z gier, którą już 14 kwietnia odebrać będzie można bezpłatnie, jest kultowy Assassin’s Creed 2. Grę będzie mógł odebrać każdy zainteresowany, za pośrednictwem platformy uPlay. Do takiej informacji dotarł branżowy informator, Daniel Ahmad, którego doniesienia w większości przypadków są mocno wiarygodne. Tytuł po pobraniu na stałe pozostanie już w naszej bibliotece platformy uPlay, jednak należy to zrobić przed 21 kwietnia. 

Kolejną dużą niespodzianką, ma być udostępnione przez Epic Games Store – Just Cause 4. Popularny tytuł ma zostać dodany do biblioteki EGS 16 kwietnia, o godzinie 17:00 czasu polskiego. Epic Games od początku kwarantanny zwykło co tydzień udostępniać graczom kolejne bezpłatne tytuły, jednak chyba mało kto spodziewał się tak porządnego prezentu. Wraz z dużą produkcją studia Avalanche, gracze dostaną również dostęp do przygodowego Wheels of Aurelia. Obie gry będzie można pozyskać na stałe, przypisując je do swojego konta Epic Games Store do 23 kwietnia. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.