KINO I SERIALE NEWS

Już jest zwiastun drugiej połowy 4. sezonu Rick and Morty! Podano również datę premiery

Czwarty sezon Rick and Morty(a właściwie połowa sezonu) zadebiutował jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Udostępnione zostało wówczas jedynie 5 z 10 przewidzianych odcinków, a aż do dziś nie było wiadomo kiedy spodziewać się możemy drugiej połowy zawartości. Dzisiejszy dzień wzbudza oczywiste podejrzenia, jednak wygląda na to, że Adult Swim ogłosiło oficjalną datę premiery!

Twórcy bijącego rekordy popularności serialu milczeli z jakimikolwiek informacjami aż do dziś. Po ponad pięciu miesiącach przerwy, studio Adult Swim, zdecydowało się na opublikowanie zwiastuna nadchodzącej drugiej połowy sezonu w dzień, w który każdy na tego typu newsy jest szczególnie wyczulony. Duże zmieszanie i niedowierzanie widać już po samych komentarzach pod opublikowanym niedawno zwiastunie serii. Rick and Morty: The Other Five zadeiutować ma już 3 maja, a wyżej wspomniany trailer możecie zobaczyć poniżej:

Nawet jeśli miałoby to być primaaprilisowym żartem to wciąż mógłby on się tyczyć jedynie samej daty premiery, bowiem w zwiastunie widzimy zdecydowanie świeże i nie pokazywane wcześniej sceny. Wspomniana data 3 maja dotyczy oczywiście premiery w USA. Na dostępność serii w innych krajach będziemy musieli poczekać prawdopodobnie od ostatnich dni maja, bądź początku czerwca. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.