GAMING NEWS

Już niedługo Animal Crossing: New Horizons zostanie wzbogacone o opcję pływania

Najnowsza odsłona Animal Crossing okazała się niekwestionowanym hitem, którego premiera przyczyniła się do ogromnego wzrostu zainteresowania konsolą Nintendo Switch. Jeśli od jakiegoś czasu życie na wyspie stało się dla was monotonne, już niedługo może to ulec zmianie, bowiem tytuł czeka spora aktualizacja!  

Rozgrywka w New Horizons doczeka się sporej zmiany, która sprawi, iż nie będzie się ona ograniczać do samej wyspy. Aktualizacja, która trafi do gry już 3 lipca wprowadzi mocny powiew świeżości, dodając między innymi, wyczekiwaną możliwość pływania (wraz z nurkowaniem). Gracze będą mogli od teraz wypłynąć na otaczający wyspę ocean, gdzie odnaleźć można będzie niespotykane dotąd gatunki wodnej fauny. Dodane zostaną również nowe przepisy , zestaw mebli i przedmiotów w tematyce syren oraz misje poboczne. Zwiastun aktualizacji możecie zobaczyć poniżej:

 

Jest to z pewnością największa aktualizacja od premiery gry, która może przyczynić się do wznowienia wzmożonego zainteresowania wyspiarskim sandboxem. Okazuje się, że na tym nie koniec ponieważ druga część „Letniej Aktualizacji” ma pojawić się już na początku sierpnia. 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.