ANIME I MANGA NEWS

Kaguya-sama: Love is War – Nowy zwiastun oraz dokładna data premiery 3. sezonu

Kontynuacja serii Kaguya-sama: Love is War nadchodzi wielkimi krokami. W sieci pojawił się właśnie premierowy zwiastun 3. sezonu, dzięki któremu poznaliśmy dokładną datę premiery! Pierwszy odcinek obejrzymy już w przyszłym miesiącu. 

 

Po opublikowanym w październiku zeszłego roku, 10 minutowym teaserze, przyszła pora na kolejną aktualizację związaną z kontynuacją serii Kaguya-sama: Love is War! Firma Aniplex udostępniła nowy zwiastun 3. sezonu anime, którego podtytuł to -Ultra Romantic-.

Wspomniany zwiastun możecie zobaczyć poniżej:Przy okazji dowiedzieliśmy się chyba najistotniejszej informacji, czyli tej związanej z dokładną datą premiery. Pierwszy odcinek 3. sezonu zadebiutuje w japońskiej telewizji już 8 kwietnia 2002 roku! 

Z oficjalnych informacji wynika, że większych zmian nie doczekała się ani ekipa produkcyjna, ani obsada aktorów głosowych. Sama animacja wciąż – bez zmian – jest dziełem popularnego studia A-1 Pictures.

Pierwowzorem serii Kaguya-sama: Love is War jest manga autorstwa Aki Akasaki. Zadebiutowała ona w maju 2015 roku na łamach magazynu Miralce Jump. W marcu 2016 roku, manga przeniosła się do czasopisma Young Jump, gdzie kolejne rozdziały ukazują się do dziś.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: