ANIME I MANGA NEWS

Kaguya-sama: Love is War – Trzeci sezon serii z 10-minutowym teaserem i datą premiery!

Anime na podstawie mangi autorstwa Aki Akasaki otrzyma oficjalną kontynuację, która zadebiutuje już w przyszłym roku! Trzeci sezon serii otrzymał nowy teaser, który zdradził nam datę premiery oraz oficjalny tytuł! 

 

Na oficjalnej stronie serii Kaguya-sama: Love is War pojawił się wyjątkowy, bo aż 10-minutowy, teaser nadchodzącego sezonu. Materiał promocyjny jest ekranizacją całego 110. rozdziału mangi, stanowiącego wprowadzenie do trzeciego sezonu serii, o podtytule  -Ultra Romantic-.

Z oficjalnych informacji wynika, że większych zmian nie doczekała się ani ekipa produkcyjna, ani obsada aktorów głosowych. Co jednak ważniejsze, poznaliśmy również oficjalną datę premiery zapowiedzianej kontynuacji. Początek emisji trzeciego sezonu serii planowany jest na kwiecień 2022 roku!Na razie znamy szczegółów w temacie planowanej ilości odcinków w trzecim sezonie. Obydwa poprzednie miały ich po 12, a więc prawdopodobnie mniej więcej tylu należy się spodziewać i tym razem.

Manga Kaguya-sama wa Kokurasetai zadebiutowała w maju 2015 roku na łamach magazynu Miralce Jump. W marcu 2016 roku seria Aki Akasaki przeniosła się do czasopisma Young Jump, gdzie kolejne rozdziały ukazują się do dziś. Łączna sprzedaż mangi – w kwietniu tego roku – przekroczyła próg 15 milionów egzemplarzy. źródło: Anime News Network 

 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.