ANIME I MANGA NEWS

Kaguya-sama wa Kokurasetai – Manga otrzyma polskie wydanie!

Seria anime oparta na mandze autorstwa Aki Akasaki cieszy się ogromną popularnością również w Polsce. Po wyemitowanym na początku zeszłego roku, pierwszym sezonie, anime, zdobyło błyskawiczną popularność i równie szybie ogłoszenie o nadchodzącym drugim sezonie. Ten, emitowany jest właśnie teraz, a już niedługo fani serii będą mogli zakupić polskie wydanie mang o miłosnej batalii. 

Kaguya-sama: Love is War to bardzo ciekawie zrealizowany seinen, który szybo wyróżnił się na tle zeszłorocznych produkcji ogromem swoich zalet. Przytłaczająco szybka forma narracji, niebanalna komedia, dobrze napisani bohaterowie i sam pomysł przedstawienia miłości jako skomplikowanej, psychologicznej potyczki, poszły tutaj świetnie, co zaowocowało błyskawicznym sukcesem serii. Popularność anime odczuwalna jest również w Polsce, co zostało zauważone przez wydawnictwo Studio JG, które zdecydowało się na wydanie mangi Pani Aki Akasaki w języku polskim. 

 

Premiera pierwszego tomu polskiego wydania Kaguyi odbędzie się 20 lipca bieżącego roku, a cała seria liczyć będzie ponad 18 tomów, wydawanych co dwa miesiące. Prenumerata poszczególnych tomów została oficjalnie otwarta (tutaj), a 10 lipca, podczas Letniego Festiwalu Mangowego, nadarzy się okazja do przedpremierowego zakupu pierwszego tomu.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.