GAMING NEWS

Karta nowego Kangurka Kao pojawiła się na platformie Steam. Poznaliśmy pierwsze konkrety

Na początku czerwca bieżącego roku, firma Tate Interactive, w tajemniczy sposób zasugerowała nadejście nowej odsłony kultowego Kangurka Kao. Niespełna tydzień później, produkcja doczekała się oficjalnej zapowiedzi ze strony dewelopera, a już teraz, Kao The Kangaroo otrzymał swoją kartę na Steam, gdzie poznać można pierwsze szczegóły na temat gry. 

 

Do tej pory, o nowej odsłonie serii wiadomo było tylko tyle, że powstaje. Teraz, po blisko trzech miesiącach, doczekaliśmy się pierwszej dawki informacji o nadchodzącej grze z kangurem w roli głównej. Kao The Kangaroo ma już bowiem własną zakładkę na platformie Steam, gdzie poznać możemy zarys fabularny gry oraz jej planowaną datę wydania, która przewidziana jest na rok 2021. Produkcję można również dodać do swojej listy życzeń, do czego twórcy zachęcają w poniższym materiale promocyjnym:Kao The Kangaroo, podobnie jak poprzednie odsłony serii, będzie platformówką 3D, w której czekać ma na gracza największa do tej pory przygoda tytułowego torbacza. Wątek fabularny nowego Kao opisywany jest na platformie w następujący sposób:

„Dołącz do Kao w jego największej przygodzie w życiu! Tym razem dzielny kangur stanie przed zadaniem odnalezienia swojej zaginionej siostry oraz rozwiązania tajemnicy tego, co stało się z jego niewidzianym od lat ojcem. Kao będzie musiał przemierzyć świat wzdłuż i wszerz, pokonując na swojej drodze znanych wojowników, opanowanych przez tajemniczą, mroczną energię. Podczas swojej podróży, bohater będzie pobierał nauki pod skrzydłami swojego mistrza – Walta, który nauczy go nie tylko jak dobrze walczyć pięściami, ale również głową. Kao będzie musiał stawić czoła licznym przeciwnikom oraz zwrócić się o pomoc do kilku wieloletnich przyjaciół. Jego ostatecznym celem będzie pokonanie Wiecznego Wojownika, którego działania zagrażają całemu światu. Czy misja się powiedzie? To zależy od Ciebie!”

źródło: GRY-ONLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.