ANIME I MANGA NEWS

Kimetsu no Yaiba – Kyojuro Rengoku dostanie swój własny spinoff w formie krótkiej mangi

Ostatni rozdział Demon Slayer’a pojawił się na łamach tegorocznego, 24. wydania magazynu Weekly Shonen Jump, które trafiło do sprzedaży w ten poniedziałek. Pomimo, iż manga autorstwa Koyoharu Gotouge oficjalnie dobiegła końca, to uniwersum wciąż ma być rozbudowywane, a najbliższym tego przykładem, jest zapowiedziany niedawno spinoff serii. 

Swoją własną mini-mangę otrzyma jeden z „Filarów”, czyli Kyojoro Rengoku.  Spinoff przybliżający nam postać płomiennego wojownika ma być stworzony przez Ryōji Hirano, który pracował już nad wieloma tego typu projektami, w tym nad Giyu Tomioka: Gaiden, czyli mieszącym się w dwóch rozdziałach, spinoff’em Kimetsu no Yaiba, poświęconym Wodnemu Filarowi. Krótka manga o Rengoku najprawdopodobniej przybliży nam przeszłość bohatera, której wątek nie został odpowiednio wyczerpany w głównej mandze.  

Data premiery spinoff’u nie została jeszcze zdradzona, jednak jak zauważyć można w zwiastunie nadchodzącego filmu pełnometrażowego Kimetsu no Yaiba: Mugen Train, bohater będzie w nim odgrywał znaczącą rolę, a więc logicznym byłoby wypuszczenie jego historii przed premierą produkcji, która ma odbyć się w październiku tego roku. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.