ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Kimetsu no Yaiba z własną serią Tamagotchi!

O Tamagotchi ponownie robi się głośniej poza Japonią za sprawą ostatnich współprac ze znanymi seriami anime. Kultowa seria urządzeń, które przeżywały szczyt swojej popularności wraz z końcem lat 90. oraz początkiem nowego milenium, ogłosiła niedawno współpracę z Neon Genesis Evangelion. Teraz pokazane zostały trzy kolejne Tamagotchi, tym razem oparte o Kimetsu no Yaiba

Tamagotchi stworzone w oparciu o Demon Slayer’a zostały ogłoszone przez firmę Bandai, a ich planowana data premiery przewidziana jest na początek października tego roku. Dostępne będą trzy możliwe warianty urządzenia, z których dwa podstawowe, wizualnie oparte będą na głównych bohaterach serii: Tanjiro i Nezuko. Ten trzeci,  będzie możliwy do zakupu jedynie na Amazon Japan i dostępny będzie w kilku różnych wersjach kolorystycznych. Tamagotchi z serii Kimetsu na Yaiba pozwoli nam zaopiekować się naszą ulubioną postacią z uniwersum, których możliwy wybór i progresje pokazane zostały na zdjęciu poniżej:

Cena pojedynczego egzemplarza wynosić ma 2,300 jenów, czyli około 90  polskich złotych, jednakże sam zakup urządzenia w krajach innych niż Japonia może wymagać nieco wysiłku. Tamagotchi z tej serii prawdopodobnie będą bardzo rozchwytywane z uwagi na obecny, ogromy hype na serię autorstwa Koyoharu Gotouge, a więc jeśli zależy wam na ich zdobyciu, będziecie musieli działać szybko. 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.