ANIME I MANGA NEWS

Kimi ni Todoke – Anime otrzyma trzeci sezon w 2024 roku!

Mamy niespodziewana wiadomość, która z pewnością ucieszy fanów animowanych romansideł. Seria Kimi ni Todoke oficjalnie otrzyma 3. sezon, który najwyraźniej ukaże się na platformie Netflix. Premierę wspomnianego anime zaplanowano na 2024 rok! 

 

Anime Kimi ni Todoke otrzyma kontynuację po ponad 12 latach od zakończenia drugiego sezonu! Seria ukazywała się w latach 2009-2011 i właśnie oficjalnie zapowiedziano jej kontynuację, która ukaże się na Netflixie!

Animacją tytułu zajmie się popularne studio Production I.G, które odpowiadało za obydwa poprzednie sezony serii. Anime ma być emitowane ekskluzywnie na platformie Netflix. Choć na razie nie pojawiła się wzmianka o dokładnej dacie premiery, wiemy, że zaplanowano ją gdzieś na 2024 rok.Więcej szczegółów związanych z 3. sezonem Kimi ni Todoke poznamy w ciągu najbliższych miesięcy. Wartym wspomnienia jest jednak to, że już teraz potwierdzono iż główni bohaterowie utrzymają swych dotychczasowych aktorów głosowych! Mowa o Mamiko Noto oraz Daisuke Namikwaie, którzy wcielą się kolejno w Sadako oraz Shōte.

Mangowy pierwowzór autorstwa Karuho Shiiny to istny bestseller, który globalnie cieszy się ponad 36 milionami kopii w obiegu (wliczając wydania cyfrowe). Manga zadebiutowała w 2006 roku na łamach magazynu Bessatsu Margaret shōjo i zakończyła się w 2017 roku.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.