ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Kinowy Demon Slayer przez pomyłkę trafił na Playstation Store

Film Demon Slayer – The Movie: Mugen Train, ledwie kilka dni temu, miał swoją premierę w Ameryce Północnej. Wersja cyfrowa tytułu miała ukazać się dopiero w czerwcu, jednak przez pomyłkę Sony, znalazła się w sieci już wczoraj. Produkcja przez kilka godzin dostępna była w ofercie Playstation Store. 

 

W nocy ze środy na czwartek(27-28 kwietnia), właściciele konsol Playstation 4, mogli znaleźć w sklepie Sony nie lada niespodziankę. Przez okres kilku godzin, w ofercie usługi zakupić można było film Demon Slayer – The Movie: Mugen Train, w cenie 12,99$. Co więcej, była to wersja z angielskimi napisami oraz opcjonalnym dubbingiem.

Omyłkowo udostępniona produkcja została usunięta po około 3 godzinach, jednak  w tym czasie, zdążyło ją zakupić kilkuset użytkowników. Film w wersji cyfrowej miał ukazać się na konsoli Sony dopiero 16 czerwca. Ani Sony ani Funimation wciąż nie odniosły się do zaistniałej sytuacji, a może ona nieść za sobą poważne konsekwencje. Film – najpewniej w ciągu kilku najbliższych dni – zaleje pirackie strony, co może wiązać się z dużymi stratami finansowymi.

Pozytywne skutki sytuacji, odczują natomiast kraje (w tym Polska), w których i tak nie była planowana oficjalna dystrybucja. Jeśli w najbliższym czasie natkniecie się w sieci na polską wersję Mugen Train, możecie być pewni, iż jest to następstwo omawianej sytuacji.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: