GAMING NEWS TECHNOLOGIA

Koncert Travisa Scott’a w grze Fortnite ogromnym sukcesem!

W zeszłym roku swoje miejsce miało dosyć nietypowe wydarzenie, bowiem DJ Marshmello zagrał koncert wewnątrz gry Fortnite. Pomysł wydawał się nietypowy, jednak okazał się być strzałem w dziesiątkę, o czym świadczy 10 milionów osób, które były jego uczestnikami. Na podobnej zasadzie odbył się wczoraj koncert Travisa Scotta, a osób chętnych na uczestnictwo w widowisku znalazło się jeszcze więcej!

Współpraca pomiędzy raperem Travisem Scottem, a jednym z popularniejszych tytułów Battle Royale od Epic Games wisiała w powietrzu już od jakiegoś czasu.W lutym tego roku dataminerzy odkryli w kodzie gry frazy, które dosyć jasno wskazywały na nieodległe pojawienie się w grze skinu Travisa.

Niespełna dwa miesiące później ogłoszony został koncert rapera, w którym poza standardowym repertuarem z krążka ASTROWORLD, zaprezentował on nowy utwór Astronomical, będący częścią nadchodzącej płyty. Wydarzenie odbiło się ogromnym echem, co zdecydowanie odzwierciedlają statystyki osób zalogowanych w czasie jego trwania. W premierowym występie Travisa Scotta udział wzięło 12,3 miliona osób. 

Osoby, które przegapiły koncert miały okazję uczestniczyć w dzisiejszej powtórce, która odbyła się o godzinie 16:00. Kolejna i zarazem ostatnia szansa na zobaczenie widowiska bezpośrednio z gry będzie miała miejsce jutro o godzinie 17:00. Jeśli jednak nie interesuje was Fortnite, a nie chce wam się pobierać gry tylko po to by zobaczyć występ Travisa, możecie obejrzeć całość wydarzenia w filmie poniżej:

 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.