ANIME I MANGA NEWS

Kontynuacja Bleach’a rzekomo zadebiutuje jesienią 2022 roku!

Choć nie ujawniono jeszcze oficjalnych informacji na temat daty premiery kontynuacji Bleach’a, pojawiła się w tym temacie całkiem wiarygodna pogłoska. Anime ma rzekomo zadebiutować jesienią 2022 roku, co może potwierdzić się lada dzień!

 

W marcu 2020 roku po raz pierwszy usłyszeliśmy nowinę o niespodziewanym powrocie anime Bleach. Seria – według ówczesnych informacji – miała ukazać się jeszcze w 2021 roku, jednak plany te pokrzyżowała pandemia. Nowe informacje o kontynuacji mieliśmy usłyszeć dopiero podczas tegorocznej edycji Jump Festy. Możliwe jednak, że data premiery serii nie jest już dłużej tajemnicą! 

Popularna strona na Twitterze, WSJ_manga, udostępniła post, według którego Bleach ma rzekomo rozpocząć emisję w październiku 2022 roku. Informacja ta nie jest oficjalna, jednak termin ten jest wysoce prawdopodobny i był już wcześniej wskazywany przez wielu branżowych informatorów.Nawet jeśli sam miesiąc okaże się chybiony, jest już raczej pewne, że serię zobaczymy w przyszłym roku. Przypomnijmy, że skupi się ona na wątku Tysiącletniej Wojny, czyli arcu trwającego od 55. rozdziału do samego końca mangi. Planowana ilość odcinków na razie pozostaje nieznana.

Pogłoska dotycząca rzekomej daty premiery zostanie zweryfikowana już 18 grudnia, podczas wydarzenia Jump Festa 2022. Tego dnia, mamy otrzymać garść oficjalnych szczegółów na temat produkcji i nie wykluczone, że zobaczymy również jej pierwszy zwiastun. Segment poświęcony Bleach’owi odbędzie się w sobotę o godzinie 10:00, a z pełnym harmonogramem wydarzenia możecie zapoznać się tutaj.

O wszystkich najważniejszych nowinkach ujawnionych na Jump Festa 2022 dowiecie się na naszej stronie!źródło: Comicbook 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: