ANIME I MANGA NEWS

Król Szamanów powraca! Manga dostanie kompletnie nową serię anime.

2020 rok po raz kolejny zaskakuje niespodziewanym powrotem po latach, najpierw ze wznowieniem anime Bleach, a dziś z informacją, która może ucieszyć ogromną ilość osób, nawet takich, na co dzień nie związanych z M&A. To już oficjalne, Shaman King dostanie nową serię anime!

Informacja o wznowieniu, kultowego dla polskiej widowni, Króla Szamanów pojawiła się dzisiaj na oficjalnej stronie internetowej nadchodzącego anime. Nowa produkcja ma ekranizować wydarzenia z aż 35 tomów mangi autorstwa Hiroyuki’ego Takei, które zaczną być publikowane pod szyldem wydawnictwa Kodansha juz 17 czerwca. Anime ma ujrzeć światło dzienne w kwietniu przyszłego roku, natomiast już teraz dostaliśmy pierwszy teaser, który możecie zobaczyć poniżej:

Shaman King od 2006 roku emitowany był w Polsce na kanale Jetix i od tamtej pory urósł do miana produkcji kultowej, którą z nostalgią wspomina cała masa polskiej widowni z tamtych lat. Z informacji na oficjalnej stronie internetowej wynika, iż pierwsze anime z 2001 roku również trafić ma japońskie serwisy streamingowe Full Anime TV oraz Bonbon TV. Korzystając z okazji zachęcam do zobaczenia bardzo ciekawego materiału, poświęconemu autorowi Króla Szamanów:

 

Oto nagroda za dotarcie aż tutaj:

 

3 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.