GAMING KINO I SERIALE NEWS

Kultowa Gęsia Skórka powraca! Zapowiedziano Goosebumps: Dead of Night

Jeśli okres waszego dzieciństwa przypadał na czas istnienia kanału Fox Kids, istnieje duża szansa, że doskonale pamiętacie Gęsią Skórkę. Dla wielu, była to pierwsza styczność z kinem grozy, a dla innych moment bezapelacyjnej zmiany kanału. Koszmar dzieciństwa oficjalnie powróci, jednak tym razem, w formie gry wideo. 

Gęsia Skórka (ang. Goosebumps) to serial oparty na książkach amerykańskiego pisarza R.L. Stine’a, który emitowany był przez Fox Kids oraz późniejszego Jetix’a, aż do 2009 roku. Ścieżkę dźwiękową oraz pojedyncze sceny z czołówki(szczególnie ten pies! oh boi…) niektórzy pamiętają po dziś dzień, a sama produkcja zdecydowanie wyróżniała się na tle wyświetlanych wówczas serii, takich jak Świat według Ludwiczka, czy Odlotowe Agentki. Fani formatu będą mieli okazje stanąć twarzą w twarz z dziecięcymi lękami , bowiem zapowiedziana została gra Goosebumps: Dead of Night.

Produkcja ujrzy światło dzienne już tego lata na konsolach PS4,XO,NS oraz komputerach osobistych. Nie jest to pierwsza gra oparta na Gęsiej Skórce, ale jak pokazuje powyższy trailer, przynajmniej prezentuje sobą jakikolwiek poziom i może okazać się choć trochę godna uwagi.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.