GAMING NEWS

League of Legends – Najnowszy patch usunął buga, który był w grze od lat

Do League of Legends trafił ostatni przed Mistrzostwami Świata patch 12.17, który tradycyjnie wprowadził do gry liczne zmiany. Jedna z nich wiąże się z usunięciem problematycznego buga, który istniał w grze Riot Games od kilku dobrych lat. 

 

W zmianach wprowadzonych do LoL’a w najnowszej aktualizacji tradycyjnie znalazły się głównie nerfy oraz buffy championów. Szczególną uwagę społeczności przykuło jednak usunięcie jednego z istniejących od dawna błędów. Wspomniany bug, choć nie aż tak poważny jak ten sprzed dwóch lat, mógł zostać odnotowany przez wielu z was.

Mowa o problemie związanym z wysyłaniem pingów. Podczas wyboru któregoś z nich, kursorowi zdarzało się wariować, przez co zapewne nie raz zdarzyło wam się wysłać nie tego pinga, którego pierwotnie chcieliście. Błąd nie miał większego wpływu na rozgrywkę, jednak z pewnością potrafił irytować. Zwłaszcza, że występował w grze od wielu lat – praktycznie od momentu wprowadzenia mechaniki pingowania.

Poza naprawieniem omawianego błędu, zmian doczekała się również ekonomia gry. Bardzo istotną modyfikacją wniesioną przez patch 12.17 jest zmiana ceny Stopera (650 =>750). Przedmiot ten przewija się praktycznie w każdej grze, a przez to, że podrożał, wyraźnie wzrosły również ceny Anioła Stróża (2800 =>3000) i Klepsydry Zhonyi (2600 => 3000). O wszystkich pozostałych zmianach, wprowadzonych w najnowszej aktualizacji, przeczytacie w oficjalnym opisie patcha 12.17.

Przypomnijmy, że Mistrzostwa Świata League of Legends 2022 rozpoczynają się 29 września! Transmisja z losowania grup odbędzie się już 11 września.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.