GAMING NEWS

The Lego Ninjago Movie: Video Game do pobrania za darmo na PC,PS4 i XO

Gracze nie mają ostatnio powodów do narzekania na brak możliwych do ogrania tytułów. Kilka dni temu, Epic Games podarowało graczom darmową kopię GTA V, natomiast teraz, bezpłatną promocję postanowiła odpalić firma Warner Bros. Interactive Entertainment. 

Przedstawiciele WB Games zdecydowali się sprawić miłą niespodziankę fanom serii Lego Ninjago. Od teraz, każdy chętny może pozyskać grę The Lego Ninjago Movie: Video Game, całkowicie za darmo. Promocja obowiązuje do 21 maja, a grę można pobrać na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz na PC, za pośrednictwem Steam’a. Odebrana przez gracza produkcja zostaje w naszej bibliotece już na stałe, w przypadku każdej wspomnianej platformy, jednak po 21 maja tytuł wróci do swojej regularnej ceny, a więc pamiętajcie, aby skorzystać z promocji przed jej zakończeniem.

Udostępniona produkcja oparta jest na pełnometrażowym filmie Lego Ninjago z 2017 roku. Tytuł spotkał się z bardzo pozytywnymi recenzjami i z pewnością jest warty dodania do osobistej kolekcji tytułów oraz sprawdzenia…tym bardziej, że jest to całkowicie bezpłatne.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.