INTERNET NEWS POKEMON

Logan Paul kupił karty Pokemon za 2 miliony dolarów! Pierwszy opening jeszcze w tym miesiącu

9 października ubiegłego roku odbyła się transmisja Logana Paula, podczas której otwarty został Booster Box z pierwszej edycji kart Pokemon TCG, zakupiony przez twórcę za ponad 200 tysięcy dolarów. Popularny YouTuber zamierza powtórzyć udane przedsięwzięcie, jednak tym razem, zakupił aż 6 takich samych pudełek za znacznie większą kwotę!

 

Wyżej wspomniane przedsięwzięcie okazało się być sukcesem na każdej możliwej płaszczyźnie. W samym openingu udało się trafić karty za ponad 400 tysięcy dolarów, czyli dwukrotność kosztu Booster Boxa, przy okazji generując ponad 130 tysięcy dolarów na cele charytatywne. Powtórka była bardziej niż prawdopodobna – i choć ciężko w to uwierzyć – odbędzie się ze znacznie większym rozmachem.

Logan Paul opublikował wczoraj film, w którym zakupił sześć zaplombowanych 1st Edition Booster Box’ów za łączną kwotę 2,000,000$. Twórca zapowiedział tym samym kolejne transmisje – których najprawdopodobniej będzie tyle co pudełek – i z których pierwsza odbędzie się 27 lutego, czyli w dzień uznawany jako Pokemon Day, będący przy okazji 25. urodzinami całej marki.Tak samo jak w przypadku poprzedniego wydarzenia, poszczególne pakiety (których w jednym pudełku jest 36), stały się przedmiotem aukcji, na których do 11 lutego włącznie, wylicytować można ich zawartość. Cena minimalna pojedynczego boostera to 10 tysięcy dolarów, jednak to co w środku może być warte nawet 40 razy więcej. 

Warto wspomnieć, iż transmisja Logana z października ubiegłego roku była największym tego typu wydarzeniem w historii pokemonowej karcianki, co doceniła nawet firma PSA (zajmująca się profesjonalną ocena stanu przedmiotów kolekcjonerskich), która nadesłanym kartom z poprzedniego openingu twórcy, nadała specjalny podtytuł „Logan Paul Break”. Wydarzeniem z pewnością zainteresuje się jeszcze więcej znanych YouTuberów, celebrytów oraz kolekcjonerów. Poprzednio swoje boostery wylicytowali m.in. Mr.Beast, Steve Aoki czy FaZe Kay.

Transmisja odbędzie się na kanale Logana Paula w dniu 27 lutego o godzinie 21:00 czasu amerykańskiego. Oznacza to, że w Polsce wystartuje tak naprawdę już 28 lutego o godzinie 3:00.  3 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.