ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Made in Abyss otrzyma film live-action!

Nieco ponad miesiąc od zapowiedzi drugiego sezonu oraz gry RPG, doczekaliśmy się kolejnego ogłoszenia dotyczącego serii Made in Abyss. Zapowiedziany właśnie projekt to nic innego jak film aktorski, za którego odpowiadać będą producenci live-action na podstawie Death Note’a. 

 

Jak poinformował serwis Deadline, wytwórnia Columbia Pictures podejmie się stworzenia filmowej adaptacji Made in Abyss. O projekcie ciężko dowiedzieć się na razie jakichkolwiek konkretów, z wyjątkiem głównych członków obsady produkcyjnej.

Reżyserią zajmie się Kevin McMullin, natomiast rolę producentów filmu objęli Roy Lee oraz Masi Oka. Obydwaj panowie pracowali już m.in. nad średnio przyjętą adaptacja live-action Death Note’a.Pierwszy sezon anime opartego na mandze Akihito Tsukushiego ukazał się w lipcu 2017 roku. Na początku zeszłego roku zobaczyliśmy jego kontynuację w postaci filmu pełnometrażowego, a w 2022 roku doczekamy się drugiego sezonu serii. 

Ciężko stwierdzić czego możemy spodziewać się po aktorskiej adaptacji Made in Abyss, jednak trzeba przyznać, że uniwersum serii zdecydowanie ma potencjał na dobry film. Barwna kreska  stanowi w niej jedynie przykrywkę dla mrocznych wątków psychologicznych, które przeznaczone są raczej dla widzów dorosłych.

Projekt na razie jest wielką niewiadomą, a więc pozostaje nam czekać na efekt końcowy.źródło: Deadline

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.