ANIME I MANGA GAMING NEWS

Made in Abyss – Zapowiedziano drugi sezon anime oraz grę RPG

Pierwszy sezon animowanej adaptacji mangi Akihito Tsukushiego zadebiutował w lipcu 2017 roku. Teraz – po prawie 4 latach – zapowiedziany został drugi sezon Made in Abyss, o podtytule Retsujitsu no Ōgonkyō (The Sun Blazes Upon the Golden City). Seria otrzyma również grę wideo od twórcy Danganronpy

 

Nowy sezon Made in Abyss został ogłoszony chwilę temu na oficjalnej stronie internetowej serii! Produkcja wciąż nie posiada konkretnej daty premiery, jednak ma ukazać się gdzieś w 2022 roku. 

Warto nadmienić, iż w zeszłym roku zadebiutował pełnometrażowy film Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul. Stanowi on bezpośrednią kontynuację zdarzeń z sezonu pierwszego. Jeśli chcecie więc być na bieżąco, powinniście obejrzeć go przed nadchodzącymi odcinkami! 

Drugi sezon serii wciąż nie otrzymał oficjalnego zwiastuna. Otrzymaliśmy jednak jego pierwszą grafikę promującą:Made in Abyss: Retsujitsu no Ōgonkyō (The Sun Blazes Upon the Golden City) / 2022

Równolegle z zapowiedzią odcinkowej kontynuacji, dowiedzieliśmy się również o nowej grze RPG, tworzonej przez firmę Spike Chunsoft. Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness będzie trójwymiarowym RPG akcji, które ukaże się już w przyszłym roku na PC, PS4/5 oraz Nintendo Switch. Tytuł posiadać będzie kompletnie nowy wątek fabularny, pochodzący bezpośrednio od autora mangi.

Gra ukaże się na platformie Steam i to zarówno w oryginalnym japońskim jak i angielskim dubbingu. W Europie dostępne ukażą się również jej kopie fizyczne, wydane nakładem Numskull Games.

Poniżej znajdziecie pierwsze opublikowane zrzuty ekranu:źródło: Anime News Network 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.