GAMING NEWS

Mafia: Trilogy – Remaster kultowej serii ujawniony! Jest pierwszy teaser

Od premiery trzeciej odsłony mafijnej serii minęły prawie 4 lata. O kultowej serii zrobiło się, w ciągu ostatnich dni, ponownie głośno, a to za sprawą enigmatycznych wpisów, publikowanych na oficjalnym koncie Twitter gry. Chwilę temu otrzymaliśmy prawdziwy konkret, w postaci teasera do Mafia: Trilogy! 

Wygląda na to, że otrzymamy remaster mafijnej trylogii od 2K Games! Wszystko zaczęło się kilka dni temu, kiedy na Twitter’owym koncie, poświęconym Mafii, po dwóch latach absolutnej ciszy pojawił się tajemniczy, jednowyrazowy wpis o treści Family. Rozpoczęła się wówczas istna lawina domysłów graczy, którzy próbowali rozwikłać sens enigmatycznej wiadomości. Nazajutrz, opublikowany został kolejny wpis – Power., a jeszcze dobę później, następny o treści Respect.. 2K Games aż do teraz trzymało wszystkich w niepewności, jednak godzinę temu (w chwili pisania tego artykułu), opublikowany został teaser Mafia: Trilogy, który rozwiał wszelkie wątpliwości. 

Na ten moment, znajdujący się powyżej teaser to wszystko co wiadomo o produkcji. Więcej szczegółów mamy dowiedzieć się już 19 maja, a twórcy zachęcają, aby tego dnia sprawdzić oficjalną stronę gry, o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.