KINO I SERIALE NEWS

Mali Agenci otrzymają reboot, który ukaże się na Netfliksie

Na początku zeszłego roku dowiedzieliśmy się o planowanym reboocie Małych Agentów, którego stworzenia miał podjąć się sam Robert Rodriquez. Po raz pierwszy od dawna usłyszeliśmy jakąkolwiek aktualizację na temat filmu, który – jak się właśnie okazało – zmierza na Netflixa! 

 

Popularny przed laty cykl Spy Kids otrzyma oficjalny reebot, który ukaże się w niedalekiej, choć na razie nieokreślonej przyszłości. Nowy film zapowiedziano grubo ponad roku temu, a sami producenci niezbyt aktywnie dzielili się związanymi z nim nowościami. Powodem takiego stanu rzeczy okazały się być intensywne poszukiwania miejsca dystrybucji tytułu, który finalnie zadebiutuje na Netfliksie! 

Serwis The Hollywood Reporter podtrzymał wcześniejsze doniesienia, według których nad filmem pracować będzie twórca oryginalnych Małych Agentów – Robert Rodriquez! Filmowiec tradycyjnie zajmie się kilkoma kluczowymi aspektami filmu, obejmując rolę reżysera, scenarzysty oraz producenta.Ze znanych obecnie informacji wynika, że nadchodzący film będzie rebootem pierwszej części, angażującym kompletnie nową obsadę aktorską. Niewykluczone, że w przypadku sukcesu filmu planowane są remake’i pozostałych odsłon.

Data premiery omawianej produkcji wciąż pozostaje nieznana. źródło: The Hollywood Reporter 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.