ANIME I MANGA NEWS

Manga act-age z „ważnym ogłoszeniem”. Szczegóły już 1 czerwca!

Pod koniec marca bieżącego roku organizatorzy eventu AnimeJapan 2020 opublikowali wyniki ankiety, w której wyłonionych zostało 10 mang z największą szansą na ekranizację. Na szóstej pozycji zestawienia znalazło się wówczas act-age autorstwa Tatsuyi Mazuki oraz Shiro Usazaki, a teraz zapowiedziane zostało „ważne ogłoszenie” związane z tytułem. 

Informacja o ogłoszeniu nowego projektu związanego z mangą act-age została podana na łamach 25. wydania magazynu Weekly Shonen Jump. Więcej szczegółów znaleźć będzie można w 26. wydaniu czasopisma, które ma pojawić się już 1 czerwca. Manga autorstwa Tatsuyi Mazuki oraz Shiro Usazaki zadebiutowała w WSJ w styczniu 2018, zdobywając od tamtej pory spore grono fanów, z których wielu wyczekuje animowanej adaptacji mangi. Pomimo, iż nie sprecyzowano czego dokładnie będzie dotyczyło ogłoszenie, istnieją bardzo duże szansę, że zapowiedziana zostanie seria anime oparta na act-age właśnie. 

Manga opowiada o Kei Yonagi, uczennicy liceum, która chce zostać sławną aktorką. Dziewczyna przyciąga uwagę znanego reżysera, który postanawia dać jej szansę w swojej nowej produkcji. Aktorski talent dziewczyny zdaje się być zbyt duży, a ta kiedy gra, nie zawsze potrafi nad sobą zapanować.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.