ANIME I MANGA NEWS

Manga Attack on Titan (prawdopodobnie) otrzyma nowy tom w 2024 roku!

Jak zapewne dobrze wiecie, manga Attack on Titan oficjalnie dobiegła końca w kwietniu 2021 roku. Całość serii zamknęła się w 34 tomach, z których ostatni ukazał się 9 czerwca 2021 roku. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie nie był to ostatni tom! 

 

Attack on Titan to marka gigant, prezentująca jedno z popularniejszych uniwersów w historii branży animangowej. Od swojej premiery w 2009 roku, manga doczekała się ponad 120 milionów sprzedanych egzemplarzy, a liczne sezony jej animowanej adaptacji globalnie rozsławiły anime jako medium.

Ostatni rozdział mangi o tytanach zadebiutował 9 kwietnia 2021 roku. Teraz okazuje się jednak, że być może nie był to definitywny koniec!Cieszące się dość dobrą reputacją konto AniNewsAndFacts podzieliło się informacją o rzekomym nadejściu nowego tomu. Wydanie rzekomo miałoby otrzymać kanoniczną numerację i trafić na sklepowe półki jako „Attack on Titan Volume 35”.

Wewnątrz podobno ma się znaleźć 18 kompletnie nowych stron mangi (najpewniej stanowiących epilog) oraz ilustracyjny artbook. Według wspomnianego wyżej źródła, datę premiery tomu #35 zaplanowano na 30 kwietnia 2024 roku. 

W sieci pojawiły się liczne teorie dotyczące tego co znajdzie się na łamach stron, które zostaną wydane na 3 lata po oficjalnym zakończeniu. Najpopularniejsze głoszą, że będzie to albo alternatywne zakończenie albo swego rodzaju konkluzja ukazująca dalsze losy wybranych bohaterów.

Przypomnijmy, że wielkimi krokami nadciąga ostateczny finał animowanej adaptacji Attack on Titan. Więcej o nim dowiecie się z poniższego artykułu:

Finał anime Attack on Titan z ujawnioną dokładną datą premiery!

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.