ANIME I MANGA NEWS PLOTKA

Manga Bleach może otrzymać kompletnie nowy arc!

Zgodnie z niedawną zapowiedzią, Bleach otrzymał specjalny rozdział z okazji 20. urodzin serii. Okazuje się jednak, że może to być coś więcej niż zwykły one-shot. Ostatnia strona sugeruje potencjalne nadejście kompletnie nowego wątku!

 

Choć manga Tite Kubo doczekała się zakończenia jeszcze w 2016 roku, wiele wskazuje na to, że czeka nas niespodziewany powrót. 73-stronnicowy rozdział specjalny Bleacha , który ukazał się w ostatnim numerze magazynu WSJ nie wygląda na jednorazowy wybryk mangaki. Pomijając, że kończy się on dość sporym cliffhanger’em, jego ostatnia strona zdaje się sugerować rozpoczęcie nowego wątku. 

Nic nie zostało jeszcze powiedziane oficjalnie, jednak ciężko jest inaczej zinterpretować tą sytuację. Nowy wątek miałby nazywać się Howl from the Jaws of Hell i jeśli faktycznie dojdzie do jego realizacji, skupi się wokół – nie rozwijanego szerzej w odcinkowym anime – wątku piekła.Akcja specjalnego rozdziału ma miejsce 12 lat po wydarzeniach znanych z ostatnich stron mangi. Całość zdecydowanie sprawia wrażenie wstępu do dłuższej historii, o czym możecie przekonać się sami. Rocznicowy chapter już dziś ukaże się na stronie Manga Plus.

Przypomnijmy, że w niedalekiej przyszłości czeka nas również powrót anime Bleach, ekranizującego wątek Tysiącletniej Wojny. Wciąż nie poznaliśmy daty premiery produkcji, jednak – w świetle omawianej sytuacji – wygląda na to, że wraz z nią powrócić może również manga.

Na razie ani Tite Kubo ani wydawnictwo Shueisha nie zabrały głosu w sprawie potencjalnego nowego arcu. Warto mieć to na uwadze, gdyż zawsze może okazać się, że nowy rozdział jest wstępem do nowej gry lub filmu kinowego.źródło: IGN Polska

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.