ANIME I MANGA NEWS

Manga Bleach otrzyma specjalny rozdział z okazji 20-lecia!

Już w przyszłym miesiącu obchodzić będziemy 20-urodziny mangi Bleach. Właśnie z tej okazji – w bliżej nieokreślonej przyszłości – powrócić mają nowe odcinki anime, jednak okazuje się, że to nie wszystko. W najbliższym wydaniu magazynu WSJ ukaże się rozdział specjalny! 

 

O dacie wznowienia animowanego Bleacha wciąż wiadomo tyle co nic, jednak właśnie poznaliśmy kolejną niespodziankę z okazji 20. rocznicy serii. Na łamach ostatniego wydania magazynu Weekly Shonen Jump, ukazała się zapowiedź specjalnego rozdziału mangi, który ujrzy światło dzienne już w przyszłym miesiącu.

Urodzinowy chapter trafi do następnego wydania WSJ(#36/37) już 8 sierpnia 2021 roku! Biorąc pod uwagę, że wątek fabularny mangi dobiegł już końca, ciężko przewidzieć czego możemy się spodziewać. Wszystko wskazuje jednak na to, że fani mogą w tym wypadku nastawić się na lekturę znacznie dłuższą niż zwykle. Tite Kubo przygotował bowiem aż 73 strony(!), co oznacza, że rozdział specjalny będzie około 5 razy dłuższy od standardowych.

Istnieją duże szanse, że dzień przed premierą specjalnego rozdziału – czyli w dniu 20. rocznicy Bleacha – otrzymamy nowe informacje na temat nowych odcinków anime. Jeśli pojawią się jakiekolwiek szczegóły w tym temacie, z pewnością przeczytacie o tym na naszej stronie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: