ANIME I MANGA NEWS

Manga Dr.Stone zakończy się wraz z następnym rozdziałem!

Zakończenie mangi Dr.Stone od dawna wisiało w powietrzu i wygląda na to, że nastąpi już bardzo niedługo. Ostatni rozdział debiutującej 5 lat temu mangi autorstwa Riichiro Inagaki’ego oraz Boichi’ego ukaże się już w przyszłym miesiącu. 

 

Fani Dr.Stone’a dłuższy czas temu otrzymali informacje o nadchodzącym w 2022 roku zakończeniu mangi. Dokładna data do tej pory pozostawała niewiadomą, jednak wszystko stało się jasne wraz z nadejściem najnowszego numeru magazynu Weekly Shonen Jump. Poza 231. rozdziałem mangi, znalazła się tam również kolorowa grafika informująca o nadchodzącym wielkimi krokami finale.

Osadzona w kamiennym uniwersum manga oficjalnie zakończy się już 6 marca 2022 roku. Ostatni rozdział ukaże się w 14. tegorocznym wydaniu Weekly Shonen Jump i – zgodnie z najświeższymi informacjami – zmieści się na 26 stronach.Dr.Stone zadebiutował na łamach magazynu Weekly Shonen Jump dokłądnie 6 marca 2017 roku. Manga do teraz sprzedała się w łącznej ilości ponad 12 milionów kopii oraz doczekała się dwóch sezonów animowanej adaptacji. Pod koniec zeszłego roku otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź 3. sezonu, który ukaże się dopiero w 2023 roku.

Co ciekawe, manga Riichiro Inagaki’ego oraz Boichi’ego zakończy się dokładnie w dniu swojego 5-lecia.źródło: Comicbook 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.