ANIME I MANGA NEWS

Manga Hunter x Hunter powraca! Autor pracuje nad 4 nowymi rozdziałami!

To jedna z tych wiadomości, przez którą wielu z was będzie miało odruch sprawdzenia kalendarza. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie jest to żaden żart! Yoshihiro Togashi – po wielu latach przerwy – wznowił prace nad mangą Hunter x Hunter!

 

Manga Hunter x Hunter, autorstwa Yoshihiro Togashi’ego, pozostaje wstrzymana od listopada 2018 roku, czyli od niemal 4 lat. Sytuacja wydawnicza nie miała się wcale dobrze nawet przed tą datą, gdyż na wiele miesięcy i lat wcześniej, tytuł borykał się z wieloma krótszymi przerwami. Fani od lat wyczekiwali wznowienia mangi i wygląda na to, że moment ten nadejdzie już niebawem! 

24 maja 2022 na Twitterze pojawił się post opublikowany przez tajemniczego użytkownika. Zawierał on zdjęcie przedstawiające fragment kartki ze szkicem oraz skromnym opisem brzmiącym „Na razie 4 nowe rozdziały.”. Post dość szybko stał się viralem (obecnie blisko 500 tysięcy polubień), a fani dość szybko domyślili się, że ów konto może należeć do twórcy Hunter x Hunter.Choć z początku ciężko było o jednogłośne potwierdzenie, wygląda na to, że internauci nie mylili się! Wątpliwości rozwiał tweet animatora serii One Punch Man, Yusuke Muraty, który potwierdził, że za enigmatycznym nickiem @Un4v5s8bgsVk9Xp stoi sam Togashi! 

Oficjalnie możemy więc powiedzieć, że manga HxH powróci, choć na razie wiemy o zaledwie 4 nowych rozdziałach! Na razie nie znamy jednak żadnych dodatkowych szczegółów, w tym dokładnej daty powrotu mangi.

Miejmy nadzieje, że sytuacja wydawnicza Hunter x Hunter już niebawem wróci na właściwe tory, a wtedy może wraz za nią powróci również anime zakończone w 2014 roku.źródło: Anime News Network ; Yoshihiro Togashi (Twitter)

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.