ANIME I MANGA NEWS

Manga Jujutsu Kaisen przekracza próg 40 milionów kopii!

Seria Jujutsu Kaisen szturmem wbiła się do mainstreamu i wciąż gwałtownie zdobywa kolejnych fanów na całym świecie. Ilość kopii mang w obiegu, już w styczniu tego roku, wynosiła 20 milionów. Ów wynik urósł o kolejne 5 baniek niespełna miesiąc później, a teraz… uległ podwojeniu! 

 

Wydawnictwo Shueisha poinformowało właśnie, iż ilość egzemplarzy mang Jujutsu Kaisen, oficjalnie przekroczyła imponującą barierę 40 milionów! Wliczają się w to zarówno fizyczne tomy jak i wydania cyfrowe, a nawet wydrukowane już mangi, które jeszcze nie trafiły do nabywców.

Wyśmienitą sprzedaż, manga zawdzięcza głównie swojej animowanej adaptacji, która zadebiutowała w październiku 2020 roku. Ilość egzemplarzy wzrosła od tamtego czasu o aż 470%! 

Tylko w tym roku (w okresie styczeń-marzec) sprzedanych zostało aż 16,511,040 kopii. Dla porównania – w swoim najlepszym roku sprzedażowym, manga Attack on Titan, osiągnęła wynik 15,933,801 (2013r.).Anime zakończyło się na 24 odcinkach wraz z dniem 26 marca 2021 roku. Bohaterów serii na ekranie, zobaczymy jednak już w przyszłym roku, bowiem zimą zadebiutować ma film Jujutsu Kaisen 0: Movie, adaptujący prequelowy tom mangi oznaczony numerem #0. Tak prezentuje się jego pierwszy teaser:źródło: Anime News Network

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: