ANIME I MANGA NEWS

Manga Jujutsu Kaisen zostanie tymczasowo wstrzymana!

Manga autorstwa Gege Akutami zostanie tymczasowo wstrzymana na czas nieokreślony. Powodem niespodziewanej przerwy wydawniczej ma być słaby stan zdrowia autora/ki. Na razie nie wiadomo ile dokładnie potrwa hiatus, jednak wydawnictwo Shueisha potwierdza, że sytuacja nie jest poważna. 

 

Na oficjalnym koncie Shonen Jump na Twitterze pojawiła się informacja o wstrzymaniu mangi Jujutsu Kaisen od następnego rozdziału. Stan zdrowia Gege Akutami uległ pogorszeniu, jednak nie jest to rzekomo nic groźnego. Nadchodzący rozdział bez zmian ukaże się w następnym, 28. wydaniu magazynu WSJ już 14 czerwca.

Manga wejdzie na hiatus wraz z premierą 29. wydania Weekly Shonen Jump, które ukazać ma się 21 czerwca. Jujutsu Kaisen od tego czasu będzie wstrzymane do odwołania.Przedstawiciele magazynu udostępnili również treść listu pochodzącego bezpośrednio od Akutami. W jego treści czytamy, że stan zdrowia autora/ki nie jest większym powodem do obaw. Shonen Jump ogłosi datę powrotu mangi gdy tylko sytuacja stanie się bardziej klarowna. 

Warto wspomnieć, że łączna ilość mang Jujutsu Kaisen w obiegu przekroczyła niedawno próg 50 milionów egzemplarzy! 

UPDATE: Przerwa ma potrwać około miesiąc.źródło: Anime Corner 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.