ANIME I MANGA NEWS REAL LIFE

Manga Kapitan Tsubasa otrzyma pierwsze polskie wydanie fizyczne!

Wydawnictwo J.P. Fantastica podzieliło się wiadomością, obok której ciężko przejść obojętnie. Polskie wydanie fizyczne otrzyma kultowa piłkarska manga, opisująca zmagania drużyny FC Nankatsu. Komiksowy Kapitan Tsubasa trafi do sprzedaży już w 2022 roku! 

 

Starsi wiekiem czytelnicy mogą pamiętać emisję serii Kapitan Jastrząb na polskim kanale Polonia 1. Animowana seria oparta na mandze Yoichiego Takahashiego zyskała w naszym kraju miano kultowej i – podobnie jak dekady później robiło to Galactik Football – zrzeszało fanów podwórkowej piłki. Dla fanów serii mamy bardzo przyjemną wiadomość, albowiem oryginalna manga już niedługo będzie dostępna w fizycznym polskim wydaniu! 

Manga wydawana w latach 1981-1988 ukaże się polskim nakładem wydawnictwa J.P. Fantastica już w przyszłym roku!  

Oryginał zamknął się w łącznej ilości 37 tomów, jednak polska wersja zmieści całą jego zawartość w 21 obszerniejszych wydaniach. Pojedynczy tom będzie składać się z około 350 stron, wydrukowanych w formacie A5 i kosztować ma 54,60zł. 

Choć premiera pierwszego tomu planowana jest na początek przyszłego roku, przedsprzedaż rozpocząć ma się jeszcze w 2021. W odróżnieniu do wersji regularnej, pre-ordery wydane będą w wersji z twardą okładką.

Dokładne daty premiery obydwu wersji poznamy już niedługo!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: