ANIME I MANGA NEWS

Manga My Hero Academia najprawdopodobniej zakończy się w 2022 roku

W marcu tego roku, My Hero Academia weszła w swój ostatni arc. Fani powoli przygotowywali się na finał, jednak do tej pory nie był on jasno zasygnalizowany. Teraz, wiemy już na kiedy przewidziano oficjalny koniec mangi. 

 

Podczas segmentu poświęconego serii My Hero Academia na Jump Feście 2022, odczytano list od samego autora mangi – Kohei’a Horikoshiego. Wiadomość przeczytał widowni Daiki Yamashita, czyli aktor głosowy odgrywający postać Izuku Midoriyi. W treści listu znalazł się m.in. fragment dotyczący planowanego zakończenia mangi: 

” Jeśli fabuła My Hero Academia będzie postępować tak jak planujemy, za dokładnie rok będziecie czytać ostatni rozdział. Tak wygląda sytuacja. Jeśli jednak napotkamy na jakieś niespodziewane przeszkody, wydaje mi się, że Pan Yamashita odczyta ten sam list na przyszłorocznej edycji Jump Festy.” – usłyszeliśmy w oświadczeniu od autora serii.Wygląda więc na to, że ostateczny finał przewidziany jest na końcówkę 2022 roku, a przynajmniej taki jest plan autora.

W trakcie odczytywania powyższej wiadomości, została przekazana również ciekawa informacja na temat Bakugo. Kohei Horihoshi wspomniał bowiem, że bohater otrzyma niebawem „ważną scenę”, która zaskoczy wszystkich czytelników. Szczegółów nie ujawniono, jednak mangaka zasugerował, że wspomniana scena powinna zainteresować zarówno miłośników jak i osoby nie przepadające za bohaterem.

Podczas Jump Festy 2022 poznaliśmy także datę premiery 6. sezonu anime My Hero Academia. Seria ma zadebiutować jesienią 2022 roku i otrzymała nowy teaser, który możecie zobaczyć poniżej:Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.