ANIME I MANGA NEWS

Manga One Piece zaliczy miesięczną przerwę! Początek finałowej sagi na horyzoncie

Jeszcze w tym miesiącu manga One Piece autorstwa Eiichiro Ody zaliczy niemal miesięczny urlop wydawniczy. Nadchodząca przerwa związana będzie z przygotowaniami do obchodów 25-lecia mangi oraz wkroczeniem fabuły w finałowy wątek!

 

Na oficjalnym Twitterze serii One Piece pojawiła się informacja dotycząca nadchodzącej, miesięcznej przerwy wydawniczej. Eiichiro Oda zamierza wykorzystać ten czas na przygotowanie się do 25. rocznicy pirackiej mangi. Tytuł pozostanie wstrzymany na czas od 27 czerwca do 25 lipca. Niedługo później, rozpocząć ma się finałowa saga mangi!

Przerwa wydawnicza wydaje się nieunikniona biorąc pod uwagę intensywny okres, jaki przeżywa w tej chwili Eiichiro Oda. Poza wcześniej wymienionymi powodami, istotna jest tu również nadchodząca wielkimi krokami premiera filmu One Piece Film Red oraz lipcowa premiera oficjalnej gry karcianej.Przypomnijmy, że informacja mówiąca, że następny arc po Wano będzie finałem serii, znana jest już od dłuższego czasu. Dowiedzieliśmy się o tym po raz pierwszy w sierpniu 2020 roku ze stron magazynu Weekly Shonen Jump.

Bieżące informacje sugerują, że piracka manga może zakończyć się już między 2024, a 2025 rokiem. Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.