ANIME I MANGA NEWS

Manga SPY x FAMILY z wielkim kamieniem milowym sprzedaży!

Pierwszy rozdział mangi autorstwa Tatsuyi Endo zadebiutował 25 marca 2020 roku, momentalnie stając się wielkim hitem. Do tej pory opublikowanych zostało 30 rozdziałów SPY x FAMILY oraz zaledwie 4 fizyczne tomy (do 23. rozdziału), które już teraz sprzedają się w milionach egzemplarzy!

 

Na początku maja bieżącego roku, SPY x FAMILY przekroczyło niebotyczny (jak na 3 wydane wówczas tomy) wynik ponad 3 milionów sprzedanych egzemplarzy. Kolejny milion udało się dołożyć nieco ponad miesiąc później, kiedy w międzyczasie zadebiutował 4. tom mangi. Już 4 września pojawić ma się wyczekiwany 5. tom szpiegowskiej komedii, a wraz z nim przekroczony zostanie kolejny już kamień milowy – czyli 5,5 miliona(!) fizycznych oraz cyfrowych kopii mangi w obiegu. 

Każdy wydany dotychczas tom poszczycić może się ponad milionem sprzedanych egzemplarzy i zdecydowanie nie zanosi się na to, aby nie udało się to tomowi okraszonemu numerem piątym. Autor mangi przygotował z tej okazji specjalną grafikę, na której bohaterowie mangi świętują niemały sukces swojej serii:Przy obecnej popularności, powstanie adaptacji SPY x FAMILY w formie anime jest już niemal pewne, a nieoficjalne informacje mówią, że takowa jest już w trakcie prac. 

Manga Tatsuyi Endo nie bez powodu znalazła się na tegorocznej liście 10 mang z największą szansą na ekranizację, a informację o takowej przeczytacie na Murasaki Shiroi, gdy tylko zostanie oficjalnie ogłoszona.

3 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.