ANIME I MANGA NEWS

Manga SPY×FAMILY z ogłoszoną serią anime! Jest zwiastun i data premiery

Nieoficjalne doniesienia z czerwca tego roku, okazały się być zgodne z prawdą! Wyczekiwana animacja na podstawie mangi SPY×FAMILY nadejdzie już w przyszłym roku, co potwierdzono na nowopowstałej, oficjalnej stronie serii! W sieci pojawił się pierwszy zwiastun. 

 

Anime SPY×FAMILY na podstawie popularnej mangi autorstwa Tatsuyi Endo, w końcu doczekało się konkretnej zapowiedzi! Na upublicznionej kilka dni temu, oficjalnej stronie serii, otrzymaliśmy garść szczegółów na jej temat.

Szpiegowskie anime – zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami – rozpocznie swoją emisję w 2022 roku. Za animację produkcji odpowiadać będą Wit Studio oraz CloverWorks, a jej pierwszy zwiastun możecie zobaczyć poniżej:Anime SPY×FAMILY wyreżyseruje Kazuhiro Furuhashi, który odpowiada m.in. za serie takie jak Rurouni Kenshin czy Dororo (2019). Projekty postaci będą natomiast dziełem Kazuaki’ego Shimady, który zajmował się zarówno projektowaniem jak i reżyserią anime The Promised Neverland.

Obsada aktorów głosowych nie została ujawniona w całości, jednak poznaliśmy odtwórcę roli Loida Forgera, w którego wcieli się Takuya Eguchi. Aktora kojarzyć możecie m.in. z roli Hanmy w Tokyo Revengers czy Hikigayi Hachimana z serii My Teen Romantic Comedy SNAFU.

Manga SPY×FAMILY wystartowała w marcu 2019 roku na łamach cyfrowego magazynu Shonen Jump+. Obecnie wydanych zostało 7 tomów zbiorczych, które już teraz osiągnęły łączny próg 12,5 miliona kopii w obiegu. Warto zapamiętać tę liczbę, gdyż w przyszłym roku może ona zostać potężnie zwielokrotniona.

Seria zajęła również 5. miejsce w zeszłorocznej ankiecie AnimeJapan 2020, która wyłoniła 10 najbardziej wyczekiwanych animowanych adaptacji mang.źródło: Anime News Network ; oficjalna strona SPY×FAMILY

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.