ANIME I MANGA NEWS

Manga The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse otrzyma animowaną adaptację!

W styczniu 2021 roku zadebiutowała manga The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse, stanowiąca kontynuację Nanatsu no Taizai. Okazuje się, że tytuł już niedługo doczeka się odcinkowej adaptacji anime, o czym dowiedzieliśmy się z magazynu Weekly Shonen Jump!

 

24. wydanie tegoroczne wydanie czasopisma Weekly Shonen Jump ujawniło informację, która może ucieszyć fanów serii The Seven Deadly Sins. Owa wieść dotyczy kontynuacji mangi o podtytule Four Knights of the Apocalypse, która to otrzyma odcinkową adaptację! 

Póki co nie ujawniono żadnych szczegółów związanych z powyższą zapowiedzią. Wiadomo tylko tyle, że anime powstanie, jednak data premiery póki co pozostaje tajemnicą. Choć omawiany tytuł klasyfikuje się jako sequel The Seven Deadly Sins, to jednak inni bohaterowie grają w nim główne skrzypce. Fabuła skupia się na młodym chłopcu o imieniu Percival oraz nowej generacji uniwersum „Siedmiu Grzechów”.

Warto wspomnieć, że jeszcze pod koniec zeszłego roku otrzymaliśmy zapowiedź filmu Grudge of Edinburgh, którego akcja osadzona ma być pomiędzy Nanatsu no Taizai, a  nadchodzącą adaptacją Four Knights of the Apocalypse. Film ukaże się na Netflixie w dwóch częściach, a więcej dowiecie się o nim tutaj. 

Wiele wskazuje na to, że produkcją nadchodzącego anime zajmie się studio DEEN.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: