ANIME I MANGA NEWS

Manga Witch Hat Atelier otrzyma animowaną adaptację

Kolejna popularna manga już niebawem otrzyma odcinkową serię anime. Witch Hat Atelier, autorstwa Kamome Shirahamy, doczeka się pełnoprawnej animowanej adaptacji, którą właśnie zapowiedziano na stronie magazynu Morning two! Datę premiery poznamy już niedługo.

 

Na oficjalnej stronie internetowej – należącego do Kodanshy – magazynu Morning two, pojawiła się bardzo interesująca informacja. Zapowiedź otrzymało anime Witch Hat Atelier na podstawie mangi Kamome Shirahgamy o tym samym tytule!


Na razie nie udostępniono zbyt wielu szczegółów na temat nadchodzącego tytułu. Według informacji zawartych na stronie, już niedługo poznamy jednak więcej szczegółów – w tym datę premiery serii.

W sieci pojawił się pierwszy skromny teaser oraz grafika promocyjna przygotowana przez samą autorkę Witch Hat Atelier. Obydwa wymienione możecie zobaczyć poniżej: Historia Witch Hat Atelier skupia się na Koko – mieszkance niewielkiej wioski, która zawsze marzyła o byciu czarodziejką. Bohaterka nie posiada wrodzonych umiejętności magicznych, przez co nie jest w stanie używać ani doświadczać magii. Koko porzuca swoje marzenia, jednak iskierkę nadziei przywraca jej podróżujący czarodziej imieniem Kiefley.

Manga Kamome Shirahamy zadebiutowała na łamach czasopisma Morning two w lipcu 2016 roku. Kolejne rozdziały tytułu ukazują się do dziś, a – ostatni z wydanych – 9. tom zbiorczy, trafił do sprzedaży w lipcu 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu, manga Witch Hat Atelier sprzedała się w łącznej ilości 2,5 miliona kopii. źródło: Morning Two (Kodansha)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.