ANIME I MANGA NEWS

Manga World Trigger z miesiącem przerwy z powodu stanu zdrowia autora

Ostatni 205. rozdział mangi World Trigger pojawił się na łamach magazynu Jump Square na początku bieżącego miesiąca, a dokładnie 3 stycznia 2021 roku. Dalszy ciąg historii ujrzeć miał światło dzienne już 4 lutego, jednak data premiery została przełożona o równy miesiąc, z powodu choroby autora. 

 

Na oficjalnym profilu World Trigger na twitterze pojawił się post informujący, iż stan zdrowia Daisukego Ashihary nie ma się w ciągu kilku ostatnich dni najlepiej, przez co 206. rozdział mangi World Trigger ukaże się z opóźnieniem. Autor wpisu zaznaczył, że złapana przez mangakę choroba nie ma nic wspólnego z koronawirusem oraz że Ashihara potrzebuje trochę czasu na dojście do pełni sił.

Premiera nadchodzącego chaptera przesunięta została o równy miesiąc – na 4 marca 2021 roku.
World Trigger zadebiutowało w 2013 roku na łamach magazynu Weekly Shonen Jump. Manga zaliczyła już raz dłuższą przerwę, w listopadzie 2016 roku – również z powodu złego stanu zdrowia autora – kiedy to pozostawała wstrzymana przez blisko 2 lata. W grudniu 2018 seria została przeniesiona z magazynu WSJ do Jump SQ. źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.