KINO I SERIALE NEWS

Między nami żywiołami – Pixar pokazał pełny zwiastun najnowszego filmu animowanego!

Poznaliśmy datę premiery najnowszego filmu animowanego od studia Pixar – “Między Nami Żywiołami”(ang.Elemental). W sieci pojawił się pełen kolorów zwiastun produkcji, który zachwyca fanów kina animowanego na całym świecie.

 

Już niedługo czeka nas premiera nowej animacji od studia, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Twórcy hitów takich jak Coco, Toy Story czy Up zapowiedzieli swoją nową produkcję, której polski tytuł to “Między Nami Żywiołami”. W najnowszym zwiastunie możemy poznać głównych bohaterów oraz podejrzeć niezwykle kolorowe scenerie miasta Element City.

Nadchodząca opowieść skupi się na płomiennej Ember oraz spotkanym przez nią wodnym towarzyszu. Historia filmu poruszy temat różnorodności, która zostanie zobrazowana za pomocą żywiołów. Całość oparta ma być na dzieciństwie reżysera filmu – Petera Sohna, który młode lata spędził w zróżnicowanej kulturowo części Nowego Jorku.

Najnowszy zwiastun animacji od Disney Pixar możecie zobaczyć poniżej:Światową premierę Między Nami Żywiołami przewidziano na 16 czerwca 2023 roku. W Polsce produkcja może ukazać się natomiast nieco później, w zależności od czasochłonności dubbingu.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: