KINO I SERIALE NEWS TECHNOLOGIA

Możliwe, że poznaliśmy polską cenę subskrypcji Disney+

Choć do premiery Disney+ w Polsce zostało co najmniej kilka miesięcy, możliwe, że już teraz poznaliśmy cenę subskrypcji. Wszystko za sprawą holenderskiej wersji usługi, gdzie przez przypadek, podano ceny w złotówkach. 

 

Platforma streamingowa, która w wielu krajach debiutowała ponad 2 lata temu, już niedługo dostępna będzie również w Polsce! Według najnowszych informacji, polska premiera usługi będzie miała miejsce już latem 2022 roku, co potwierdziła polska przedstawicielka Disneya.

Mimo że do potencjalnej premiery zostało jeszcze trochę czasu, wiele wskazuje na to, że już teraz poznaliśmy polskie ceny subskrypcji. Kwoty abonamentu w złotówkach zostały podane w holenderskiej wersji usługi, co zauważył jeden z czytelników serwisu Spider’s Web.Powyższy screen wykonano przy użyciu Apple TV z ustawionym regionem w Polsce i sugeruje on, że za miesiąc abonamentu przyjdzie nam zapłacić 39,99zł. Trochę oszczędzimy natomiast przy zakupie całorocznego pakietu, który wyceniono na 399,99zł.

Podane kwoty zdają się być mocno prawdopodobne, biorąc pod uwagę inne kraje europejskie, gdzie miesięczny abonament kosztuje 8,99 euro. Obecnie warto jednak traktować wskazane ceny jako informację nieoficjalną i poczekać na oficjalne ogłoszenia, które powinny nadejść już niebawem.źródło: Spider’s Web 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.