ANIME I MANGA MUZYKA NEWS

Muzyka z Cowboy Bebop dostanie nowe wydanie winylowe poza Japonią!

Kilka dni temu, na platformie Spotify, ukazała się wyczekiwana przez wielu, kultowa ścieżka dźwiękowa z serii Cowboy Bebop. Wygląda na to, że nie jest to jedyna niespodzianka związana z muzyką autorstwa Yoko Kanno, bowiem ta trafi również na nośnik winylowy. 

 

Już tej jesieni ścieżka dźwiękowa z galaktycznego anime Shinichirō Watanabe ukaże się w nowym, fizycznym wydaniu winylowym, które dostępne będzie globalnie. Cowboy Bebop (Original Series Soundtrack) na dwóch dwustronnych płytach zawierać będzie dokładnie 22 utwory oraz ujrzy światło dzienne 6 listopada bieżącego roku.  Wydaniem winyla zajmą się m.in. Milan Records, Mondo, Light in the Attic oraz Newbury Comics, gdzie w przypadku każdej z wymienionych wytwórni, dostępna będzie nieco inna wersja okładki, zawierającej ekskluzywną grafikę wykonaną przez Toshihiro Kawamoto.

 

Okładka Cowboy Bebop (Original Series Soundtrack)/ Milan Records

Pierwsza przedsprzedaż winylowego wydania ruszy już 6 sierpnia na oficjalnej stronie wytwórni Milan Records. Wciąż nie podano dokładnej ceny, jednak najpewniej będzie ona się mieścić w granicach 30-40$ (120-150zł).

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.