ANIME I MANGA NEWS

My Dress-Up Darling: Sezon 2 – Data premiery, fabuła i najważniejsze informacje

Seria My Dress-Up Darling zadebiutowała na samym początku 2022 roku, z miejsca stając się jednym z popularniejszych anime minionego sezonu. Na drugi sezon czeka masa osób, a w tym artykule dowiesz się wszystkiego co obecnie o nim wiadomo!

 

Pierwszy sezon adaptacji My Dress-Up Darling z miejsca zdołał podbić serca widzów. Jeśli nie interesowaliście się tą serią wcześniej, po krótce wyjaśnię o co się rozchodzi:

Protagonistą anime jest chłopak imieniem Wakana Gojo – introwertyk, który hobbystycznie tworzy japońskie lalki ningyo. Z czasem główny bohater nawiązuje niespodziewaną relację z popularną dziewczyną ze szkoły – Marin Kitagawą. Dziewczyna intensywnie zajmuje się cosplayem, a Gojo okazuje się dla niej być wyjątkowym partnerem w działaniu, szyjąc i projektując jej kolejne kostiumy.

Pierwszy sezon serii, prezentujący relację dwójki bohaterów zakończył się 27 marca 2022 roku. Kiedy więc czeka nas kontynuacja? Data premiery 2. sezonu My Dress-Up Darling

Powstanie drugiego sezonu serii zostało potwierdzone we wrześniu 2022 roku. W sieci pojawił się wówczas tweet zawierający ilustrację autora mangi – Shinichi’ego Fukudy, który oficjalnie zapowiadał odcinkową kontynuację.

Od tamtej pory wciąż brakowało jednej informacji, czyli oczywiście samej daty premiery. Stan ten nie zmienił się niestety do dziś i wciąż czekamy na ujawnienie konkretnego terminu. Spekuluje się jednak, że 2. sezon My Dress-Up Darling ukaże się gdzieś w 2024 roku (najprawdopodobniej wiosną).

Gdy tylko pojawią się nowe informację w tym artykule pojawi się stosowna aktualizacja.Czy istnieje zwiastun 2. sezonu My Dress-Up Darling?

I tak i nie. Powyższy film co prawda został określony nazwą zwiastuna drugiego sezonu anime, jednak nie dowiadujemy się z niego zbyt wiele. Wideo to udostępniono wraz z oficjalną zapowiedzią kontynuacji, jednak nie ma tu żadnych scen, których już nie widzieliśmy.

Na właściwy zwiastun wciąż musimy więc poczekać, a wraz z jego pojawieniem się, najprawdopodobniej poznamy także i dokładną datę premiery.

Fabuła 2. sezonu My Dress-Up Darling

Autorem mangowego pierwowzoru anime My Dress-Up Darling jest Shinichi Fukuda. Manga ukazuje się od 19 stycznia 2018 roku i w chwili pisania tego artykułu mieści się w 11 tomach. z których kolejne wciąż są w drodze.

Pierwszy sezon anime zekranizował rozdziały od 1 do 39. Wszystko wskazuje więc na to, że drugi sezon adaptować będzie historię od 40. rozdziału mangi wzwyż.

Warto dodać, że animacją pierwszego sezonu zajmowało się studio CloverWorks (Spy x Family). Na razie nie potwierdzono ostatecznie czy studio zajmie się i drugim sezonem, jednak na razie na to wygląda.1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.