GAMING INTERNET NEWS

Na gali The Game Awards 2020 zapowiedzianych ma zostać kilkanaście nowych tytułów

W nocy z czwartku na piątek, a dokładnie 11 grudnia, o godzinie 1:00 czasu polskiego, odbędzie się gala The Game Awards 2020. Głównym celem wydarzenia jest uhonorowanie najlepszych produkcji growych bieżącego roku (z nominowanymi możecie zapoznać się tutaj), jednak jak zdradził Geoff Keighley – zapowiedzianych w trakcie imprezy ma zostać kilkanaście nowych tytułów. 

 

Prowadzący gali – Geoff Keighley, przeprowadził na Reddicie specjalną sesję Q&A, podczas której odpowiadał na wszelakie pytania internautów dotyczące przebiegu imprezy. Teraz już mniej więcej wiadomo, czego możemy się spodziewać. Piątkowa gala potrwać ma łącznie 2,5 godziny i poza wręczeniem nagród, ujawnionych w jej trakcie zostanie co najmniej 12 nowych gier AAA i nie tylko (w tym prezentacja Dragon Age 4). Keigley wyznał, iż do tej pory nie wyciekły informacje o żadnej z przewidzianych zapowiedzi, co oznacza, że czeka nas wiele interesujących niespodzianek.Z powodu pandemii impreza odejdzie od swojego regularnego formatu i zostanie przeprowadzona w całości wirtualnie. Gala nadawana będzie z Londnu, Tokio oraz Los Angeles, z czego w tym ostatnim znajdować będzie się główna scena, a wszyscy nominowani do nagród deweloperzy, łączyć się będą z własnych domów lub studiów. Podczas imprezy omówiona ma zostać również nowa zawartość zmierzająca do Among Us.

W chwili pisania tego artykułu zakończyło się internetowe głosowanie na zwycięzcę Nagrody Publiczności, którą zostało uhonorowane Ghost of Tsushimaźródło: GRY-OnLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.