GAMING NEWS

Nadchodzą 25. urodziny Persony. Seria ma otrzymać aż 7(!) nowych projektów!

Już niedługo minie równych 25 lat od premiery Revelations: Persona, czyli pierwszej gry z cyklu będącego spinoff”em Megami Tensei. W sieci pojawiła się specjalna strona rocznicy, z której dowiadujemy się, że otrzyma ona aż 7 nowych projektów!

 

Z utworzonej niedawno, specjalnej witryny, dowiadujemy się, że firma Atlus planuje sporo ruchów związanych ze swoim cyklem. W okresie od września b.r. do jesieni 2022 roku, Persona otrzymać ma aż 7 różnorakich projektów! Wszystkie związane będą z 25. urodzinami cyklu, które przypadają na 20 września 2021 roku.

Zgodnie z informacjami z oficjalnej strony – wśród zapowiedzi znaleźć mają się m.in: rocznicowy merch, specjalne eventy, współprace oraz informacje o nadchodzącej grze (lub grach ( ͡° ͜ʖ ͡°).“W 2021 roku cykl Persona przekroczył łączną globalną sprzedaż wynoszącą 15 milionów sztuk. Wszystkim wieloletnim fanom, pragniemy z tego powodu wyrazić serdeczną wdzięczność. Już we wrześniu natomiast seria obchodzić będzie swoje 25-lecie. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele projektów, które ogłosimy w okresie od września 2021 roku do jesieni 2022 roku.” – czytamy w oficjalnej notce na stronie

W chwili obecnej ciężko przewidzieć czego dokładnie możemy się spodziewać. Fanów z pewnością ucieszyłaby wieść o nadejściu Persony 6, zwłaszcza, że od premiery “piątki” minęło już ponad 4,5 roku. Bardzo możliwe wydają się również potencjalne remake’i poszczególnych odsłon, gdzie opcji jest naprawdę sporo.

Na pierwsze szczegóły pozostaje nam poczekać jeszcze kilka miesięcy, a konkretniej do okolic 20 września 2021 roku. źródło: Nintendo Life

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: