GAMING NEWS POKEMON

Nadchodząca transmisja Pokemon Presents będzie najdłuższa w historii!

Już 18 sierpnia o godzinie 15:00 odbędzie się kolejna transmisja z serii Pokemon Presents. Okazuje się, że może ona przynieść więcej informacji niż zwykle, albowiem będzie najdłuższą pokemonową prezentacją do tej pory!

 

Najbliższa transmisja Pokemon Presents zapowiada się na solidną dawkę nowych wiadomości. Czas trwania całej prezentacji został oszacowany na ponad 28 minut, co oznacza, że będzie ona dłuższa nawet od tej z okazji 25-lecia uniwersum.

Odkąd Pokemon Direct zostało przemianowane na Pokemon Presents, łącznie odbyły się trzy transmisje, które trwały kolejno 11,11 i 20 minut. Najdłuższa ze wszystkich dotychczasowych – wliczając Pokemon Presents – trwała około 21 minut, co oznacza, że najbliższa prezentacja będzie najdłuższa w historii. Wydarzenie jest zdecydowanie godne uwagi, zwłaszcza, że wielkimi krokami zbliżamy się do kilku ciekawych premier. Pierwsza z nich nadejdzie już we wrześniu tego roku, a mowa o Pokemon Unite na urządzenia mobilne. Niedługo później światło dzienne ujrzą nowe wersje Pokemon Diamond and Pearl, a już na początku przyszłego roku, czeka nas również debiut Pokemon Legends: Arceus.

Możemy spodziewać się więc sporej ilości świeżych materiałów z rozgrywki oraz potencjalnych nowych zwiastunów! W przypadku Pokemon Unite, możliwe, że poznamy również kilka z nadchodzących grywalnych stworków. Już teraz wiemy, że jeden trafi do gry dokładnie w dniu prezentacji.źródło: Nintendo Life 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.